Historia

Historia firmy Mar-Trans-Pol Sp. z o.o.

W kwietniu 1992 roku została powołana do życia spółka rodzinna mająca na celu prowadzenie usług transportowych. Wtedy to,  posiadając jedynie jeden pojazd  marki LIAZ wraz z naczepą rozpoczęliśmy współpracę z  europejskim operatorem spedycyjnym TRANS CARGO na kierunku POLSKA-DANIA oraz DANIA-LITWA. Wraz z kolejnymi latami rozbudowywaliśmy regularnie flotę.

W 1999roku posiadając już 23 własne pojazdy rozszerzyliśmy zakres usług o kolejne kierunki. Nasze pojazdy obsługiwały kontrahentów niemal w każdej republice Wspólnoty Niepodległych Państw.

Rok 2000 był rokiem dywersyfikacji działań transportowych oraz rozpoczęcia nowego projektu. Budowa hotelu Mar Trans Pol obecnie hotelu Chrobry w topoli Królewskiej. Informacje na temat hotelu znajdziesz klikając tu.

W roku 2003 byliśmy pierwszym i jedynym przewoźnikiem w grupie
DB SCHENKER oferującym naczepy typu MEGA na kierunku Polska-Szwecja.

W 2005 roku rozmowy z firmą WALTER zaowocowały kolejnymi miejscami na mapie Europy gdzie poruszały się pojazdy MTP. Tu również należy dodać iż, byliśmy jedynym przewoźnikiem oferującym naczepy typu MEGA na kierunku POLSKA-NORWEGIA.

Dynamiczne zmiany na rynku transportowym w połączeniu z ekspansywnością naszych działań oraz doświadczeniem spowodowały w roku 2010 uruchomienie usług spedycyjnych. Dziękujemy naszym klientom oraz przewoźnikom. Bez Was nie byłoby nas dziś.


Nasz tabor

Dysponujemy własną flotą pojazdów:

MTP tabor Ciągniki siodłowe „low deck”
z naczepami typu MEGA
13,6 x 2,48 x 3,0H - 24T,
33 miejsca paletowe.

Pojazdy ciężarowe
7,8 x 2,4 x 2,4H - 8T,
18 miejsc paletowych

Pojazdy "EXPRES"
4,8 x 2,2 x 2,3H - 1,5T,
9 miejsc paletowych
Kliknij i sprawdz status certyfikatu
mail
Projekt i wykonanie: bmedia
Copyright © 2013 Mar-Trans-Pol. Wszelkie prawa zastrzeżone.
x

Formularz kontaktowy

Twój e-mail:
Tytuł wiadomości:
Wpisz zapytanie/problem: